Archiwum bloga

WSZYSTKIE

Bella, Porcini albo Golosa – skąd biorą się nietypowe nazwy pizzy?

Czy kiedykolwiek zastanawialiście się kto, gdzie i po co wymyśla nazwy pizzy? Jak to się dzieje, że prawie w każdej pizzerii znajdziecie Margheritę, Capriciosę i Pepperoni. A oprócz nich kilka bardziej nietypowych nazw pizzy. Spróbuję to odkryć. Wy natomiast spróbujcie odkryć smaki pizzerii Tesoro Express Sopot, bo zapewniam Was, że po tym tekście zgłodniejecie.

Czytaj więcej

15 pomysłów na prezenty dla foodies!

Święta czają się już za rogiem, a to oznacza, że aby uniknąć zakupowego szału i stresu, warto już teraz pomyśleć o prezentach. Jeśli wśród swoich bliskich macie jakichś foodies, to ten wpis jest właśnie dla Was. Nie ukrywam, że piszę go trochę pod siebie i każdy tu przedstawiony prezent ucieszyłby mnie niezwykle. Dlatego też liczę na to, że Mikołaj wpada czasami na mojego bloga i podejrzy o czym marzę w głębi serduszka. Zapraszam do przejrzenia 15 pomysłów na prezenty dla foodies.

Czytaj więcej

Patelnia tytanowa Woll – nie do zdarcia!

Chcę Wam pokazać produkt który zmienił moje życie! Nie żartuję! Uwierzcie mi, że patelnia tytanowa Woll to czysta magia. I warto wydać na nią każde pieniądze!

Czytaj więcej

Co pysznego przeczytać? #1

Witajcie w nowym cyklu – Co pysznego przeczytać? To w tym miejscu bloga będę pokazywała Wam książki kulinarne, książki o zdrowym stylu życia i wszystkie te, które w jakiś sposób wiążą się z tematyką jedzenia i mnie zainteresowały.  Aktualnie rynek zalany jest ogromną ilością ciekawych pozycji, które warto mieć na swojej półce. Wydawnictwa i autorzy prześcigają się w serwowaniu nam fantastycznych publikacji.  W tym miejscu postaram się je nieco przesiać i pokazać Wam co warto kupić.

Czytaj więcej