O MNIE

Cześć!

Dziękuję, że do mnie wpadłeś i zechciałeś mnie poznać!

Mam na imię Karolina. Od zawsze mieszkam w Olsztynie i kocham to miasto mimo jego wielu wad! Jestem po trzydziestce, mam narzeczonego Michała i jamnika Ryszarda ;) Przez ostatnie kilkanaście lat pracowałam w lokalnym radiu, gdzie byłam między innymi redaktorem naczelnym. To dzięki tej pracy poznałam wielu ciekawych i wartościowych ludzi, którzy natchnęli mnie do tworzenia bloga. Jednak nie tylko oni…

Miałam również półroczną przygodę z pracą w „prawdziwej” kuchni. Los sprawił, że mogłam wymyślać i tworzyć codzienne menu do jednej z olsztyńskich kawiarni. Wiem zatem mniej więcej jak wygląda prawdziwe oblicze gastronomii. Inspirujące doświadczenie!

Gotowanie i niebanalne jedzenie towarzyszyły mi od najmłodszych lat. Wszystko dzięki Tacie, który przez lata był restauratorem i Mamie, która genialnie gotowała. W naszym domu królowała kolorowa, zróżnicowana i ciekawa dieta.

Będzie mi bardzo miło jeśli zostawisz swój komentarz, a moje przepisy okażą się przydatne!

„Wybierz pracę, którą kochasz, a nie będziesz musiał pracować nawet przez jeden dzień w swoim życiu” –  to motto, które otwiera właśnie nowy kulinarny i freelancerski rozdział w moim życiu.

                                                                                                                                     Rozgość się!

                                                                                                                                     Karolina