Archiwum bloga

INSPIRUJĄCE PIĄTKI

#25 Inspirujące Piątki

Oj dawno nie było tu Inspirujących Piątków. Przyznaję… trochę zaniedbałam ten cykl.  Dziś jednak chciałabym powrócić i jak zwykle przedstawić Wam kilka około kulinarnych newsów, które wpadły mi w oko w ostatnich tygodniach. Polecam niezwykle ciekawy artykuł o podrabianiu żywności. Sprawdźcie też restaurację w której kucharzami i kelnerami są mordercy, handlarze narkotyków i inni skazani na odsiadkę przestępcy.

Czytaj więcej

#24 Inspirujące Piątki

Tęskniliście? ;) Mam nadzieję, że bardzo! To już 24 Inspirujące Piątki. Jak zwykle mam dla Was garść kulinarnych informacji. W tym tygodniu piszę dla Was o gwiazdkach Michelin, o winnicy której współwłaścicielem może zostać każdy z nas oraz o posiłkach w różnych częściach świata. Na końcu ciekawa informacja o pewnym podatku, który planuje wprowadzić Wielka Brytania.

Czytaj więcej

#23 Inspirujące Piątki

Zapraszam na kolejne Inspirujące Piątki. Jak co drugi tydzień mam dla Was pięć (miejmy nadzieję) inspirujących newsów związanych z szeroko pojętymi kulinariami. Tym razem możecie „zjeść sobie Śląsk” i przekonać się, że „reguła 5 sekund” istnieje naprawdę!

Czytaj więcej

#22 Inspirujące Piątki

To już 22 Inspirujące Piątki! Tak jak obiecałam, od jakiegoś czasu pojawiają się na blogu co drugi tydzień. Niestety nie zawsze znajduję dla Was odpowiednią ilość ciekawych kulinarnych newsów. Stąd ta decyzja. Dziś mam dla Was sporo ciekawostek. Sprawdźcie co wykombinował McDonald’s, jakie nowe wzory ma dla nas Bolesławiec oraz co można zrobić z klocków Lego.

Czytaj więcej