Blog

I BLOG YOU – Olsztyńskie Spotkanie Blogerek

Zapraszam na kolejny post, który jest inny niż te pojawiające się tu zazwyczaj. Tym razem relacja z pierwszego Olsztyńskiego Spotkania Blogerek,  które odbyło się w minioną sobotę, czyli 11 maja. Dzień przed spotkaniem zaczęłam zastanawiać się, czego tak właściwie oczekuję od niego…wydumałam, że po prostu chcę miło spędzić czas! No i udało się! Złożyło się na to wiele – ale przede wszystkim organizacja oraz świetne blogujące babki, które poznałam.

Zacznę od Organizatorek! Organizatorek przez wielkie „O”. Dziewczyny jesteście niepowtarzalne! To co zrobiłyście przerosło oczekiwania wszystkich. Pełen profesjonalizm! Dopracowany każdy szczegół, oprawa graficzna spotkania o której nawet nie marzyłyśmy. Było po prostu pięknie i profesjonalnie.
Koniecznością wręcz jest tu przedstawienie dziewcząt.

Od lewej: Agata (Caribu) , Ola (Rodzinka z innego świata), Emilka (E for Event), Gabi (GabiNET)
Ponadto: za piękne zdjęcia dziękujemy Natalii (Foto-Terapia)

Dziewczęta które pojawiły się na spotkaniu były różne tak jak ich blogi. Były młodsze, były starsze – ale wszystkie pełne pomysłów, pogodne i ciekawe świata. Tematyka blogów różna – ale już wiem, że będę zaglądała do wszystkich….tak, tak…nawet tych o macierzyństwie i radości z niego płynącej ;) Choć sama mamą jeszcze nie jestem (i póki co nie planuję) to bardzo fajnie czyta się  Wasze teksty dziewczęta! Jeśli chodzi o kulinaria – to oprócz mnie na spotkaniu pojawiła się też Mleczna Krowa, o której niejednokrotnie wspominałam na moim blogu – wszak regularnie razem gotujemy i i pijemy wino. Jednym z punktów naszego spotkania były wykłady (krótkie i rzeczowe) które wygłosiły dla nas: Gabi Kędzierska „Wizerunek i promocja bloga w mediach” oraz Nina Olszewska „Hit czy kit – blogi okiem czytelnika”.

Nie będę przedstawiała każdej z dziewcząt osobno. Sprawdźcie sami, czym się zajmują, jakie mają pasje, zainteresowania, co je cieszy, a co wkurza.
Natalia (Kolorowanka), Gosia (Mleczna Krowa), Dorota (Docia na blogu), Paulina (Czarszka), Lidka (Siostra Ania oraz Extremama), Agnieszka (Promyczkowo), Dorota (Kameralna).
Osobne słowa uznania należą się Restauracji Fajferek, która nas gościła. Nie ukrywam, że na jedzenie zwracam wielką uwagę, a nie miałam okazji być tam wcześniej.  Tym bardziej byłam ciekawa dań i smaków. No i tu również nie zawiodłam się. Przepyszne polędwiczki w czerwonym winie oraz kopytka szpinakowe robiły furorę. Do tego buraczane risotto z pęczaku! Wszystko bardzo pyszne. Z pewnością jeszcze tam wrócę na obiad!
Pyszne ciacha przygotowała dla nas Cukiernia Śnieżka!  Dodatkowe atrakcje w postaci super świetnych gadżetów, upominków, kosmetyków zapewnili nam sponsorzy! Mega fajny dodatek do całości! Jeszcze raz dziękuję!
SPONSORZY:
Studio AB 
Lani Coffee
Diva,
Tomasz Zimny,
Vipera
Home & You
Wawel
AC Beauty

Kinetic

IES Polska
Glossybox
Pat & Rub
Oceanic

Na koniec nie mogę nie wspomnieć o jeszcze jednym upominku, który każda z nas dostała od Natalii z Kolorowanki! Mój obrazek wisi już na honorowym miejscu..czyli w kuchni ;) Dzięki!

Jeszcze raz wielkie dziękuję za przemiłe spotkanie! WIĘCEJ ZDJĘĆ.
  • Share

komentarzy 10

  1. Super sprawa, mam nadzieję,że i jak kiedyś znajdę się na takim spodkaniu. Jestem z Olsztyna, ale w chwili obecnej mieszkam w Niemczech. Często bywam w Olsztynie i jak najbardziej czuję się olsztynianką.Pozdrawiam.

Odpowiedz